הכירו את

יוסי ביטון

סרטונים אחרונים של יוסי ביטון

הרשמה

1:56

Artistic Makeup

Yossi Bitton

יוסי ביטון אמן האיפור תמיד משאיר אותנו ללא מילים ומתעלה מעל הציפיות! רוצים לדעת איזה לוק ייחודי הוא יצר הפעם? צפו בוידאו הזה!

27514

חינם

21:39

יוסי ביטון יוצר מראה של עיניים מעושנות

Yossi Bitton

בשיעור זה יוסי ביטון מדגים כיצד יוצרים מראה של איפור מעושן כך שיתאים לצבע עינייך

43191

חינם

1:28

יוסי ביטון באיפור אומנותי

Yossi Bitton

זה לא עוד סתם איפור, זה איפור אומנותי כפי שמדגים לנו יוסי ביטון 

35422

חינם

יוסי ביטון רקע

בשנת 1996 יוסי ביטון התחיל את הקריירה שלו בתור אמן איפור מקצועי. הוא בחר ללמוד ב "Christian Chauveau's Technical School of Artistic Makeup" בצרפת, שם הוא קיבל הסמכה כמדריך ומאמן איפור מקצועי.

ראה עוד

יוסי ביטון החל את הקריירה שלו כאמן איפור מקצועי כ- 20 לפני שנה.

הוא למד והוסמך כמדריך ומאמן איפור מקצועי בצרפת,  באקדמיית
“Contents Technical School of Artistic Makeup by Christian Chauveau's”

כישרונו של ביטון בלט כבר אז והוא הועסק כאמן איפור בהפקות טלוויזיה ואופנה בכל רחבי העולם. מאז 1999 נחשב כאחד מאמני האיפור המובילים בארץ ואף מרבה לקחת חלק בתחרויות יופי, הצגות תאטרון, הפקות אופנה, איפור יופי ובודי-ארט. יצירותיו זכו לסיקור תקשורתי נרחב ולכותרות בעשרות מגזיני אופנה מקומיים ובינלאומיים. במהלך השנים, ערך יוסי מחקר אישי בנושא ה פיזיונומיה (תורת תווי פנים) ובשנת 2004 הגשים את חלומו בפתיחת בית ספר מקצועי ללימודי איפור.

בהתבסס על לימודיו וניסיונו הרב, ביטון פיתח 6 טכניקות איפור ייחודיות שאמני איפור רבים משתמשים בהן בישראל וברחבי העולם. זוהי דרכו בהעברת מורשת של ידע רחב שפיתח וצבר לדור הבא של אמני איפור. מתוך תחושת המחויבות שלו ואהבה עצומה שהוא רוחש לתחום, במשך 12 שנה יוסי למד סטנדרטים של איפור מקצועי מכל רחבי העולם ואת השפעותיהם.

בסופו של דבר, הגיע להחלטה לפתח קו מוצרי איפור מקצועיים וחדשניים משלו שיספקו ויהוו את הפתרון המושלם לסטנדרטים הקפדניים שהוא הציב לעצמו.

ואכן, משנת 2004, ביטון עוסק באופן מלא ומנהל שיתופי פעולה עם הכימאים המובילים בעולם בתהליך הפיתוח של נוסחאות בלעדיות המכילות מרכיבי קיימא שמזינים את העור.

אנו שמחים להודיע שמעכשיו ניתן להזמין את אבי המלכה לתת כיתת אמן באקדמיה שלך ליופי! מידע על מנת לקבל מפורט, אנא, צרו עמנו קשר: info@topartstyle.com

פחות

גלריה

מידע
מבקרים בקבוצה Guests, לא יכולים להשאיר תגובה על הפרסום הזה.